Salon fryzjerski Destiny

Niedawno miałem okazję i przyjemność fotografować nowo otwarty salon fryzjerski Destiny w Poznaniu, zaprojektowany przez pracownię Atoato. Salon mieści się we wnętrzach stuletniej kamienicy, której stare mury częściowo zdobią ściany salonu.
Zapraszam do galerii…

 

Learn More

Kopciuszek

Learn More

Kilka portretów energicznej i uśmiechniętej Kasi

Zdjęcia, które wstępnie miały być zrobione w Rogalinie, ostatecznie odbyły się na Malcie w Poznaniu. Dla tych, którzy wybierają się do Rogalina uprzedzam, że obiekt jest zamknięty do czerwca przyszłego roku :) Ale może dobrze się stało, bo pogoda i atmosfera na Malcie sprzyjała fotografowaniu.

Do obejrzenia pozostałych zdjęć z tej sesji zapraszam do galerii

Kasia-20

Learn More

Jedno zdjęcie Elizy

Plany były szerokie, zwrócone w stronę zdjęć w makach. Niestety, maków odpowiednich nie znaleźliśmy więc wykorzystując ostatnią chęć modelki do zrobienia jakichkolwiek zdjęć, udało się zrobić zamieszczoną tu fotografię.

Eliza-2

Learn More

Ania i Karol, czyli 2 tygodnie przed ślubem.

W minioną sobotę wybrałem się do Wrocławia, żeby zrobić kilka zdjęć mojej siostrze i przyszłemu szwagrowi, którzy biorą ślub niebawem.
Pogoda dopisała, humory również, udało się nawet znaleźć miejsce parkingowe w rejonie Ogrodu Japońskiego (było ciasne, ale prawie własne:)), gdzie również robiliśmy zdjęcia.
Zapraszam do obejrzenia kilku wybranych kadrów! – W GALERII

aniakarol-9

Learn More

Sesja w Hotelu Sułkowski w Boszkowie

Na ostatnie zdjęcia wybrałem się do Boszkowa, do hotelu Sułkowski Conference & Resort. Sesja odbyła się w bardzo ciekawie urządzonym apartamencie.
Do zdjęć pozowała Patrycja Jeżyk.

Pozostałe zdjęcia niebawem w Galerii…

patrycja-14

Learn More