Przykładowe fotoalbumy i inne dodatki

W menu dodałem dział “Albumy” gdzie opisałem i przedstawiłem na zdjęciach propozycje albumów i opakowań. Nie jest to co prawda najtańsza forma archiwizowania zdjęć, ale pod względem jakościowym nie ma sobie równych. Zdjęcie wydrukowane w doskonałej jakości i podane na wysokiej klasy papierze jest nieporównywalnie lepsze od oglądanego na monitorze obrazka. A na pewno jeśli chodzi o zdjęcia ślubne lub inne ważne wydarzenia  z życia, jest to forma idealna.

Zapraszam więc do przejrzenia propozycji. Nie są to wszystkie możliwości, ale myślę,  że dają dobry obraz tego czego można się spodziewać.
Żeby przejść do działu o albumach bezpośrednio, można użyć linku: http://trzykolory.com.pl/?page_id=460

album

Learn More

Sobotni wypad do Gołuchowa

Historia zamku wznoszącego się nad rzeczką Trzemną w Gołuchowie liczy ponad 400 lat. Zamek gołuchowski jest bardzo popularnym planem filmowym. Kręcono tu między innymi: Królową Bonę, Rycerzy i Rabusiów, Hrabinę Cosel, Akademię Pana Kleksa i ponad 50 innych filmów
Pod względem fotograficznym bardzo ciekawe są wnętrza tej budowli obfitujące w meble, kominki, obrazy, gobeliny, rzadkie eksponaty muzealne.
Na mnie duże wrażenie zrobiły m.in. ręczne rzeźbione schody, które były wykonywanie 28 lat przez trzech rzeźbiarzy.
Warunki we wnętrzach dość ciężkie do fotografowania z uwagi na trudne oświetlenie, ale dołożyłem starań żeby zdjęcia oddały zamkowy klimat.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii.

goluchow-1

Learn More