Albumy

W dzisiejszych czasach większość osób przegląda zdjęcia na ekranie monitora. Jednak dopiero wydrukowane fotografie pokazane w dobrze wydanym albumie powodują, że chętnie wracamy do ich oglądania.
Poniżej chciałbym przedstawić kilka przykładów, propozycji albumów z których korzystam.

Fotoalbum PRO – jest to wysokiej jakości produkt z rozkładówkami na grubych i sztywnych przekładkach o gramaturze 800g/m2 lub 1200g/m2.  Dla wyjaśnienia, rozkładówka to dwie strony fotoalbumu, które widzimy po otwarciu. Czyli jeśli mamy np. album o wymiarze 30x30cm, to rozkładówka będzie miała wymiar 30x60cm i takie wielkości zdjęcie można na tych dwóch stronach wydrukować.
Zdjęcia w fotoalbumie pro są drukowane w bardzo wysokiej jakości na papierze matowym lub na papierze metalic.

Opakowanie Prestige – wykonane jest z czarnej ekoskóry (E4) i czarnego akrylu. Wewnątrz wykończone za pomocą czarnego stylowego papieru.  Wyposażone w niewidoczne, magnetyczne zamknięcie.

Kasetka drewniana – solidna, trwała, wyłożona welurem. Idealna jako dodatek do fotoalbumu. Istnieje możliwość wykonania graweru na wieku kasetki.

Etui -  wykonane jest z tego samego materiału co okładka albumu. Dzięki temu idealnie się z nim komponuje i zabezpiecza go przed uszkodzeniem. Etui można również grawerować.

Pudełko eleganckie – łączy w sobie elegancję, prostotę i niską cenę. Jest przy tym solidnie wykonane. Można je grawerować.

Opakowania na płyty – indywidualna okładka na płyty dostępna w dwóch formatach: kwadrat (rozmiar CD) oraz prostokąt (rozmiar DVD). Do wyboru okładka zdjęciowa lub z dodatkami.

Dodatki – do fotoalbumów jest szereg dodatków do ustalenia indywidualnie, jak np. okienka zdjęciowe na okładce, obszycia, gąbka dzięki której okładka jest sprężysta i miękka, stemple (czyli odciśnięty np. napis na okładce), okucia, grawery.