ładowanie strony

O mnie

fotograf Tomasz Domagała

Profesjonalna fotografia wnętrz – Tomasz Domagała

 

Fotografią wnętrz i nieruchomości zajmuję się od kilku lat. Dziedzina ta jest bardzo ciekawa, wymagająca, ale dająca dużo satysfakcji.
Fotografowaniem zacząłem zajmować się jeszcze w czasach szkoły średniej, czyli w latach dziewięćdziesiątych, kiedy to najbardziej dostępnym aparatem fotograficznym był Zenit. Wtedy też zacząłem kompletować sprzęt do własnej ciemni fotograficznej, która dostarczyła mi wiele fajnych chwil, ale też poszerzyła wiedzę techniczną, którą w dzisiejszych, cyfrowych czasach trudno już zdobyć. Po fotografii analogowej nadszedł jednak czas na fotografię cyfrową i tak, od kilku już lat moje zdjęcia powstają w oparciu o tą technikę, która ma swoje plusy, ale też minusy w porównaniu do popularnej kiedyś kliszy. Więcej o fotografowaniu wnętrz można przeczytać w odrębnych wpisach na tej stronie. Zapraszam do oglądania i do kontaktu poprzez wygodny formularz.

Fotografia wnętrz, fotograf wnętrz Wroclaw, fotograf wnętrz poznan, fotografia nieruchomości, zdjęcia wnętrz, profesjonalna fotografia, Leszno, Poznań, Wrocław, wielkopolska, fotografia apartamentów, architektura zdjęcia architektury, budynki, fotograf architektury, fotograf, fotografia obiektów, panoramiczne, panoramy, pensjonatów, hoteli, pokoje, noclegi, fotografia pokoi, profesjonalna fotografia, fotografia reklamowa, restauracji, sesje zdjęciowe budynków i wnętrz, fotografia usługi, zdjęcia architektura, zdjęcia architektury, zdjęcia budynków, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Łódź